Prośba o wypełnienie ankiety

Tytuł grantu: " Rola mediów w kreowaniu aktywności fizycznej i zainteresowań prosportowych w środowisku akademicki",
sygnatura nr 0027/RS4/2016/54 (kierownik grantu: prof. UAM dr hab. Jędrzej Skrzypczak)
Szanowni Państwo,
w ramach projektu naukowego finansowanego ze środków MNiSW nt." Rola mediów w kreowaniu aktywności fizycznej i zainteresowań prosportowych w środowisku akademickim", badamy m.in. wpływ przekazów medialnych na zainteresowania, preferencje a zwłaszcza postawy młodzieży akademickiej związane z uprawnianiem sportu i aktywnością fizyczną. Stąd też poprzez ankietyzację studentów w wybranych ośrodkach akademickich, chcemy określić źródła z których studenci czerpią informacje na temat sportu, a także jak kształtują się ich zainteresowania dyscyplinami i wydarzeniami sportowymi, oczekiwania, gusta i preferencje związane z akademickimi przekazami medialnych o tematyce sportowej, jak również postawy prozdrowotne. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 4 minut. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a uzyskane dane posłużą wyłącznie do badań naukowych.

W razie dalszych pytań proszę o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety znajdującej się pod linkiem: